HİZMETLERİMİZ

Kiralama


Firmamız kuru yük taşımacılığı ve gemi operasyonuna odaklanmıştır Direkt çalıştığımız müşterilerimizin her türlü yük ve gemi ihtiyaçları en kısa zamanda ve en efektif şekilde karşılanmaktadır. Temel çalışma prensibimiz dürüstlük, doğruluk, kalite ve hızlı hizmettir.

Gemi İşletmeciliği


Öncelikli hedefimiz kiracı ve gemi operatörlerine en düşük maliyetle, en güvenilir hizmeti sağlamaktır. Her zaman üst düzey müşterilerle çalışmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Denizciliğin her türlü sahasında hizmet veren firmamız gemi operatörlüğü, gemilerin tetkik edilerek değerlendirilmesi, tamir bakım, gemi alım satım, maliyet hesaplanması ve kontrolü hizmetlerini vermektedir.


Acentelik


Tecrübeli ve konusunda uzman personeli ile Konan Denizcilik her tür gemiye tüm Türkiye liman ve boğazlarında servis vermekte olup, sizlere yardımcı olmak için 24 saat hizmetinizdedir. Personel değişimi, yedek parça, gemi personeliyle iletişim ve ulaşım acenteliğiniz en uygun şekilde yapılmaktadır. Kendisi de gemi işletmecisi olan Konan Denizcilik, armatörlerin ihtiyaçlarını yakından bilerek acentelik hizmetlerini yaptığı tüm gemilere kendi filosuna gösterdiği önem ve titizliği göstermektedir.